dowolna

Działki na sprzedaż Wieliszew - Oferty sprzedaży działek

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

840 000 zł2 554 m² 328,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - Wieliszew | 2554 m2 | mpzp | możliwość podziału Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni ok. 2556 m2, położona w Wieliszewie - w rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł18 437 m² 108,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunt inwestycyjny 18437 mkw w Wieliszewie, powiat Legionowski, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Zadzwoń!   Oferta na wyłączność, 0% prowizji. Działka znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł3 854 m² 207,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w centrum Wieliszewa - ul. Niepodległości | 3854 m | mpzp zabudowa mieszkaniowa Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3854 m , położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 339 zł4 061 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka pod zabudowę jednorodzinną w najbardziej atrakcyjnej części Wieliszewa przy ulicy Willowej o powierzchni 4061 m2. Zgodnie z uchwałą nr XLV/428/2018 Rady Gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

553 950 zł1 231 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedanie bardzo atrakcyjna działka położona bezpośrednio przy lesie w Wieliszewie. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł1 018 m² 584,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz domku letniskowego blisko wody? Zapraszam do Wieliszewa! Gratka dla rodzin z dziećmi czy wędkarzy! Domek letniskowy, który dzięki ogrzewaniu na pelet (nowy piec) może być użytkowany.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wieliszewie, gmina Wieliszew, powiat legionowski o powierzchni 1000 m2. Media w drodze: woda, gaz. Skrzynka elektryczna będzie w Marcu na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wieliszew,mazowieckie

499 000 zł1 418 m² 351,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w okolicach Jeziora Wieliszewskiego. Działka o pow. 1418 m2 w miejscowości Wieliszew przy ulicy Jeziornej. Działka o pow. 1418 m2 w tym służebność drogowa 4.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 200 m² 316,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena do negocjacji Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1200 mkw., położona w miejscowości Wieliszew przy ul. Modlińskiej, około 3 km od Zalewu Zegrzyńskiego i plaży.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 741 m² 344,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Więcej informacji pod numerem: łukasz Pych   Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Wieliszew zaledwie 25 min od Warszawy. Położona wśród innej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł4 748 m² 673,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt o powierzchni 4748 m2 z gotowym projektem i pozwoleniem na budowę, pum 2500 m2. Projekt przewiduje: 52 mieszkania i tyle samo miejsc parkingowych z czego: 7.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł4 285 m² 198,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Wieliszew przy ul. Wiosennej, o łącznej powierzchni 4285 m2. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 770 000 zł8 019 m² 470,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 13838 mkw wraz z magazynem 982 mkw do remontu, w centrum Wieliszewa, powiat legionowski. Możliwość wykorzystania/adaptacji jako obiekt produkcyjno-magazynowo-handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

514 350 zł1 143 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 1143 m W wieliszewie, blisko lasu Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 1143 m, zlokalizowana w malowniczym Wieliszewie, w otoczeniu natury i nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 488 m² 295,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w centralnej części Wieliszewa, gmina Wieliszew powiat legionowski. Działka położona w rejonie ulicy Polnej i Cichej - idealna lokalizacja po budowę domu -.

Szczegóły ogłoszenia

514 350 zł1 143 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł14 000 m² 464,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa oferta sprzedaz y gruntu inwestycyjnego o powierzchni około 14 000 m , połoz onego w centralnym punkcie pręz nie rozwijającej się dzielnicy mieszkaniowej. Działka,.

Szczegóły ogłoszenia

554 400 zł1 232 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działka 1232 m W wieliszewie, blisko lasu Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 1232 m, zlokalizowana w malowniczym Wieliszewie, w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 695 m² 330,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 1696 m2 (orientacyjne wymiary 45m x 37m) położona w dynamicznie rozwijającej się gminie Wieliszew. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 852 m² 178,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Wieliszewie - spokojna, zielona okolica Parametry i zalety nieruchomości: powierzchnia: 1.852 m (dz. Nr 781/6), działka w trzeciej linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

190 400 zł2 380 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży dwie działki leśne w miejscowości Wieliszew obręb Kwietniówka. Działki położone 300 metrów od ulicy Baczyńskiego w Wieliszewie. Działka nr 120 - 2380 m2 - cena 238 000zl,.

Szczegóły ogłoszenia

654 668 zł1 818 m² 360,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1.818 mkw., położona w miejscowości Wieliszew przy ul. Polnej, w powiecie legionowskim. Nieruchomość ma nieregularny kształt, co.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Działka budowlana

Michałów-Reginów

594 000 zł1 800 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1800 m Michałów-Reginów, blisko Jeziora Zegrzyńskiego Lokalizacja: michałów-Reginów, gm. Wieliszew, powiat legionowski Powierzchnia: 1800 m Wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wieliszew +4 km

504 000 zł1 800 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż urokliwa działka budowlana - 1800 m2, idealna pod rezydencję w otoczeniu lasu Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1800 m2, położona w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wieliszew +4 km

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Michałów-Reginów (gm. Wieliszew, powiat legionowski), o powierzchni 1000 m2. Działka w księdze wieczystej oznaczona jest jako.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wieliszew +4 km

Działka budowlana, ul. Leśna

Michałów-Reginów

310 000 zł1 083 m² 286,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Firma Derbin Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ogłoszeniem dotyczącym dwóch sąsiednich działek (1083 m i 1035 m , cena podana w ogloszeniu dotyczy jednej dzialki),.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wieliszew +4 km

450 000 zł1 366 m² 329,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ustawna działka budowlana w Michałowie-Reginowie 1366 m w spokojnej, zielonej okolicy Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1366 m, położona w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wieliszew +4 km

465 000 zł1 366 m² 340,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ustawna działka budowlana z wjazdem od strony północno-wschodniej umożliwiająca wygodne usytuowanie domu względem zarówno wjazdu jak i stron świata, położona w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wieliszew +4 km

Działka budowlana

Jachranka

975 000 zł2 500 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka budowlana w podwarszawskiej miejscowości wypoczynkowej Jachranka w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego. Teren płaski, działka ogrodzona, zagospodarowana. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wieliszew +4 km

238 000 zł1 149 m² 207,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1149 m Jachranka, gm. Serock | pod dom lub inwestycję Na sprzedaż działka o powierzchni 1149 m , położona w Jachrance (gmina Serock, powiat legionowski).

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wieliszew +4 km

2 160 000 zł2 397 m² 901,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jachranka, działka budowlana, 2397 m2, sprzedam, cena 2 160 000 zł. Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną nr 10/377 w Jachrance, przy ulicy Zegrzańskiej 19. Działka budowlana 24 arowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wieliszew +4 km

185 000 zł843 m² 219,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o własnym domu w miłej i zielonej okolicy? w niedalekiej odległości od Warszawy? Cenisz sobie ciszę i spokój? Pozostały już tylko 2 działki! Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wieliszew +4 km

249 900 zł800 m² 312,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dwie działki budowlane po 800 m2 każda w Jachrance, powiat legionowski, gmina Serock, woj. mazowieckie, idealne pod budowę Twojego wymarzonego domu. Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wieliszew +4 km

Działka Jachranka

Jachranka

269 000 zł934 m² 288,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna, niezabudowana działka o powierzchni 934 m , położona w miejscowości Jachranka, w gminie Serock, powiat legionowski. Działka ma regularny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wieliszew +4 km

790 000 zł2 087 m² 378,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz Działki pod budowę domu ? Szukasz Działki pod budowę bliźniaków? Lokalizacja: gmina Nieporęt, obręb 0014 Stanisławów Drugi W rejonie ul. Zegrzyńskiej (droga krajowa nr 61) Powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wieliszew +5 km

467 558 zł1 274 m² 367 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1274 m2 w Stanisławowie Drugim (powiat Legionowski) zaledwie 5 km od Zalewu Zegrzyńskiego. Działka ma kształt prostokąta o bokach 54 x 24.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wieliszew +5 km

323 694 zł882 m² 367 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 882 m2 w Stanisławowie Drugim (powiat Legionowski) zaledwie 5 km od Zalewu Zegrzyńskiego. Działka składa się z dwóch mniejszych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wieliszew +5 km

323 694 zł882 m² 367 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wieliszew +5 km

366 633 zł999 m² 367 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 999 m2 w Stanisławowie Drugim (powiat Legionowski) zaledwie 5 km od Zalewu Zegrzyńskiego. Działka składa się z dwóch mniejszych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wieliszew +5 km

1 609 200 zł4 470 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne 4 działki. Działki w miejscowości Stanisławów Drugi koło Legionowa. Blisko zalew Zegrzyński ok 6km. Media w drodze. Dojazd do działek od Ulicy prywatna droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wieliszew +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Podgórna

Wieliszew,mazowieckie

800 000 zł17 300 m² 46,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej nr 983 o powierzchni 17 300 m , zlokalizowanej w Wieliszewie przy ul. Podgórnej. Na potrzeby oferty.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij